ul. Wojska Polskiego 2A, 43-251 Pawłowice
Telefon: (+48) 880-008-222
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O FIRMIE

Nazywam się Monika Szczepanik. Salon 4 ŁAPY prowadzę od 2009 roku. Uczyłam się u wyjątkowych osób dzięki którym moja pasja stała się moją pracą. Szkolenia i kursy pokazały mi jak profesjonalnie i bezpiecznie zajmować się pielęgnacją zwierząt. 

Pracuję na sprzęcie najwyższej jakości oraz używam profesjonalnych kosmetyków. Staram się by miejsce do którego przyprowadzasz swojego pupila było przytulne a przede wszystkim bezpieczne.

Nie stosuję środków usypiających czy uspakajających, staram się wykorzystywać swoją wiedzę oraz umiejętności w kontakcie ze zwierzętami.  Cierpliwością i opanowaniem można zdziałać cuda!

W życiu kieruję się maksymą

JEŚLI COŚ ROBISZ RÓB TO DOBRZE – A INNI CIĘ DOCENIĄ

Salon 4 ŁAPY to miejsce gdzie Twój pupil będzie wyjątkowym klientem.

Zwierzęta w moim życiu są bardzo ważne! W domu i w pracy towarzyszą mi suczki rasy sznaucer miniaturka – Cola oraz yoreczka o imieniu Pepsi w 2019 roku rodzina powiększyła się o owczarka szkockiego długowłosego o imieniu HUGO. Mam również kury rasy leghorn oraz zielononóżki, mam również ptaszki – amadyne, zeberki i inne, do rodziny należy również kotka Balbinka.

Miałam również koty perskie dzięki którym w salonie chętnie przyjmuję koty. Brałam udział w wystawach psów rasowych z moim psem rasy CHART AFGAŃSKI.

MAMY SZCZENIACZKI YORKSHIRE TERRIER !!!

07.01.2021 r na świat przyszło dwóch chłopców. Czarny york oraz biało czarny 

ZAPRASZAM NA aktualne informacje: kliknij w  zobacz na facebooku

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.