ul. Wojska Polskiego 2A, 43-251 Pawłowice
Telefon: (+48) 880-008-222
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O FIRMIE

Nazywam się Monika Szczepanik. Salon 4 ŁAPY prowadzę od 2009 roku. Uczyłam się u wyjątkowych osób dzięki którym moja pasja stała się moją pracą. Szkolenia i kursy pokazały mi jak profesjonalnie i bezpiecznie zajmować się pielęgnacją zwierząt. 

Pracuję na sprzęcie najwyższej jakości oraz używam profesjonalnych kosmetyków. Staram się by miejsce do którego przyprowadzasz swojego pupila było przytulne a przede wszystkim bezpieczne.

Nie stosuję środków usypiających czy uspakajających, staram się wykorzystywać swoją wiedzę oraz umiejętności w kontakcie ze zwierzętami.  Cierpliwością i opanowaniem można zdziałać cuda!

W życiu kieruję się maksymą

JEŚLI COŚ ROBISZ RÓB TO DOBRZE – A INNI CIĘ DOCENIĄ

Salon 4 ŁAPY to miejsce gdzie Twój pupil będzie wyjątkowym klientem.

Zwierzęta w moim życiu są bardzo ważne!

oto kilka z nich:

Cudowne SZNAUCERY MINIATUROWE

Cola – to wspaniała mamusia oraz towarzyszka zabaw – uwielbia aportować oraz tulić się, kiedy tylko nadarzy się do tego okazja.

Figusia to córeczka Coli jest jej kopią – mądra, uczuciowa i uwielbiająca bieganie za piłkami nie opuszcza mnie na krok.

Borisek jest to piękny i niesamowicie inteligentny pies który jest bardzo czuły do domowników tak jak na sznaucera przystało uwielbia aporty i przytulaski.

Moje sznaucery potrafią „oczarować” swoim spojrzeniem są uczuciowe i bardzo przytulaśne.

OWCZAREK SZKOCKI pies o imieniu Hugo bardzo mądry i wesoły przyjaciel. Zawsze chętny do zabawy, grania w piłkę, uwielbia wodę i aportowanie.

Mam również kury rasy LEGHORN które dają mi codziennie świeże jajeczka, do rodziny należy również kotka Balbinka.

2 czerwca 2022 r. odeszła za tęczowy most suczka YORKSHIRE TERRIER  o imieniu Pepsi była wyjątkowa ze względu na swój cudowny charakter była moim cieniem moją małą czarną jak węgielek przylepką, gdzie ja to i ona – była zawsze ze mną w pracy – zostawiła po sobie ogromną pustkę.

Miałam również koty perskie dzięki którym w salonie chętnie przyjmuję koty.

Brałam udział w wystawach psów rasowych z moim psem rasy CHART AFGAŃSKI.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.