ul. Wojska Polskiego 2A, 43-251 Pawłowice
Telefon: (+48) 880-008-222
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

REGULAMIN SALONU

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG  SALONU 4 ŁAPY

 1. Właścicielem salonu jest groomer Monika Szczepanik
 2. Zostawiając PSA w salonie, oświadczają Państwo, iż posiada on aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie
 3. Właściciel jest zobowiązany do poinformowania groomera o nietypowym zachowaniu psa tj. agresji, lęku lub cokolwiek co może mieć wpływ na bezpieczeństwo pracy.
 4. Groomer może odmówić przyjęcia zwierzęcia w przypadku chorób skóry, które jego zdaniem mogą pogorszyć stan skóry lub są niebezpieczne – zwierzę najpierw jest kierowane do weterynarza w celu wyleczenia problemów ze skórą.
 5. Agresywne zachowanie może skutkować przerwaniem wykonywania usługi a koszt poświęconego czasu – 50zł/1 godz – ponosi właściciel pomimo niedokończonej usługi
 6. Rezygnację z wizyty należy zgłosić telefonicznie, SMSem lub w inny możliwy dostępny sposób minimum 2 godziny przed planowaną wizytą
 7. Brak odwołanej wizyty i nie pojawienie się o umówionej godzinie skutkuje opłatą 40 zł w przypadku chęci ponownego zapisu na wizytę.
 8. Pies powinien swoje potrzeby fizjologiczne załatwić przed wizytą.
 9. Każdy pies jest kąpany w salonie – chyba że klient ustali z groomerem inaczej podczas zapisywania na usługę.
 10. W przypadku rezygnacji z kąpieli pies powinien być wykąpany minimum dzień wcześniej a do salonu doprowadzony powinien BYĆ CZYSTY i SUCHY w przeciwnym wypadku doliczany zostanie koszt suszenia lub kąpieli.
 11. Rozczesywanie skołtunionego psa jest możliwe tylko w przypadku kiedy nie sprawia to psu bólu i nie na siłę jeżeli sierść psa jest bardzo sfilcowana zostanie obcięta na taką długość na jaką pozwalają na to kołtuny.
 12. Właściciel powinien zostawić psa pod opieką groomera i wrócić po niego dopiero po kontakcie ze strony SALONU 4 ŁAPY lub o wyznaczonej godzinie.
 13. Zabronione jest wchodzenie w trakcie wizyty – ze względu na to, że zwierzę jest wtedy rozproszone i dokończenie usługi jest bardzo utrudnione.
 14. Właściciel wyraża zgodę na fotografowanie swojego zwierzęcia i wyraża zgodę na publikację zdjęcia na stronie 4-lapy.pl lub na portalach społecznościowych.
 15. Wszelkie uwagi – reklamacje należy zgłaszać do 24h od wykonanej usługi po tym czasie groomer może ich nie uznać

Zostawiając zwierzę w salonie 4 ŁAPY na usłudze właściciel

AKCEPTUJE REGULAMIN SALONU

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.